Lyssna

Cecilia Grebert Flatow (SP)

  • Ledamot i kommunfullmäktige 30 januari 2020 - 14 oktober 2022
  • Ledamot i beredningen för framtidens välfärd och samhällsutveckling 2019-2022
  • Ledamot i tillfällig beredning för demokratifrågor 18 februari 2021 - 31 december 2021